В центрі Одеси троє чоловіків пограбували будівельників, - ФОТО

В Одесі поліцейські затримали трьох чоловіків, які на вулиці Преображенській пограбували будівельників.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП.

Пізно ввечері зловмисники увірвались до потерпілих у вагончик, побили їх і відібрали мобільні телефони, ноутбук та п’ять тисяч гривень.

З награбованим майном правопорушники розбіглися, однак оперативники по гарячих слідах розшукали усіх. Під час обшуку в помешканнях затриманих слідчі вилучили речові докази.

«Фігурантами виявилися двоє одеситів віком 25-ти та 33-х років і 31-річний іноземець. Їм оголосили підозри за ч.4 ст.186 Кримінального кодексу України. До обрання запобіжного заходу чоловіків помістили до ізолятора тимчасового тримання. За грабіж, вчинений в умовах воєнного стану, їм загрожує від семи до десяти років позбавлення волі», - повідомив начальник слідчого відділу відділення поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 1 Павло Гавришко.

Політична реклама
15:00, Вчора