У соцмережах поширюється відео, зняте та опубліковане блогеркою у Тік-ток, на якому дівчина позує із двома морськими котиками в номері готелю "Немо". Воно викликало хвилю обурень та звинувачень одеського дельфінарію у знущанні над тваринами.
За словами зоозахисників UAnimals, дельфінарій надає мешканцям готелю фотопослуги з дикими тваринами, а це є негуманним та незаконним.
"Ми вважаємо таку ситуацію неприпустимою, тож одразу подали заяву до поліції за частиною 12 статті 25 Закону України, яка забороняє надавати фотопослуги з дикими тваринами поза межами зоопарків, цирків та дельфінаріїв. Така поведінка блогерів та керівництва готельного комплексу "Немо" є жорстоким поводженням із тваринами та пропагандою експлуатації", - написали у UAnimals.
Журналісти 048.ua звернулися до одеського дельфінарію за коментарем, проте наразі відповіді не отримали.
Блогерка видалила відео з морськими котиками зі свого Тік-Току.