Завтра в Одесі погода без опадів, вдень буде 5-7°С тепла.
Про це повідомив Гідрометцентр Чорного та Азовського морів.
Прогноз погоди від 20:00 1 лютого до 20:00 2 лютого:
- по Одесі хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер північно-західний, 9-14 м/с. Температура вночі від 1°С морозу до 1°С тепла, вдень 5-7°С тепла.
- по Одеській області хмарно з проясненнями. Без істотних опадів, лише вночі на півночі невеликий сніг. Вітер північно-західний, 9-14 м/с.
Температура вночі від 4°С морозу до 1°С тепла, вдень 2-7°С тепла. На автошляхах області вночі та вранці місцями димка, видимість 1-2 км.
3 лютого
Хмарно з проясненнями. Вдень місцями невеликі опади, переважно у вигляді дощу. Вітер південно-західний, 9-14 м/с, вдень місцями пориви, 15-17 м/с. Температура вночі від 4°С морозу до 1°С тепла, вдень 4-9°С тепла.
4 лютого
Хмарно з проясненнями. Місцями невеликий дощ. Вітер західний, 9-14 м/с, місцями пориви, 15-17 м/с. Температура вночі 0-5°С тепла, вдень 7-12°С тепла.
5-6 лютого
Місцями невеликий дощ. Температура вночі 2-7°С тепла, вдень 9-14°С тепла.