Сучасну подорож важко уявити без електронних пристроїв. Люди беруть з собою в дорогу:
- смартфони;
- плеєри;
- ігрові приставки;
- фото- та відеокамери;
- планшети та ноутбуки.
Мінікомп’ютер в дорозі потрібен не лише для розваг. Деякі професії потребують навіть під час відпустки бути на зв’язку. Здавалося б, вибрати лептоп для подорожі нескладно: достатньо обрати одну з моделей на https://elmir.ua/laptops/. Але не все так просто, адже варто враховувати певні фактори.
Головні фактори вибору
Існує кілька важливих порад по вибору ноутбука для мандрівників та тих, хто часто їздить у відрядження. Вони стосуються таких параметрів пристрою:
- розміри;
- вага;
- автономність;
- потужність.
Якщо пристрій в дорозі буде використовуватися для розваг (дитячі ігри, перегляд фільмів), то можна вибрати компактну модель, діагональ екрану якої не перевищує 12 дюймів. Такі пристрої мають мінімальну вагу та дуже зручні для перевезення.
Але на нетбуках з малою діагоналлю дуже складно та незручно працювати. Тому якщо гаджет буде використовуватися для роботи, потрібна діагональ не менше 13 дюймів.
Інші особливості вибору
Вага також відіграє значну роль. З одного боку на сучасному ринку дуже багато пропозицій від виробників гаджетів, які мають вагу не більше 1,5 кг. Але такі пристрої мають надто малу автономність. В кращому випадку вони тримають заряд не більше 6 годин. Якщо ж потрібна батарея, яка підтримує працездатність більше 10 годин, то варто розглянути більш масивні моделі.
Питання потужності ноутбука для подорожей також повинно хвилювати користувача. Звичайно, не варто возити з собою надсучасну ігрову модель з 32 ГБ оперативної пам’яті та екраном на 17 дюймів, але потужності повинно вистачати на майбутні кілька років. Мінімальний об'єм оперативки має складати 6-8 ГБ, якщо пристрій не буде задіяно в складних операціях. Наприклад, для роботи з 3D-графікою чи програмуванні. При виборі жорсткого диска краще вибрати сучасний твердотільний SSD-накопичувач. Він більш швидкий та економічний.