Сьогодні б’юті-індустрія активно розвивається і дарує нам нові можливості у догляді за шкірою. Тож сьогодні можна робити безпечний пілінг для обличчя в домашніх умовах, якщо вибирати делікатні, але ефективні засоби.
Чому агресивні процедури — це погано?
Пілінг передбачає видалення ороговілого шару шкіри й стимуляцію обмінних процесів. Косметологи для цього використовують хімічні кислоти, а ті можуть спричиняти:
- лущення шкіри;
- опіки;
- еритеми;
- підвищення чутливості тощо.
Шкіра й сама може оновлюватися з періодичністю в 30 днів. З віком процеси уповільнюються, а шкірі потрібні додаткові стимули. Коли ми робимо пілінг раз на декілька місяців у косметолога, задля «потужнішого» результату фахівцю доводиться використовувати висококонцентровані коктейлі з хімічних кислот. Вони дадуть результат, але спричинять також лущення й почервоніння.
М’який пілінг вдома — альтернатива
Зараз виробники доглядової косметики пропонують продукти, що можуть м’яко трансформувати шкіру. Більшою мірою це можливо за допомогою правильно підібраного регулярного догляду. Він надає безпечний і стабільний результат.
Також можна 2-3 рази на тиждень використовувати спеціальний пілінг. Так бренд INSTYTUTUM пропонує засіб TRIPLE ACTION RESURFACING PEEL. Його особливості:
- візуально зменшує зморшки й звужує пори;
- зволожує та розгладжує шкіру;
- вирівнює текстуру й тон шкіри;
- бореться з гіперпігментацією.
У формулі присутні синьо-зелені водорості, що є природним аналогом ретиноїдів. Вони абсолютно безпечні для вагітних і матусь, що годують груддю.
Як використовувати пілінг?
Аби не нашкодити здоров’ю, слідуйте інструкції виробника. Наприклад, пілінг від INSTYTUTUM необхідно рівномірно нанести на суху шкіру, масажувати 1-3 хвилини, залишити на 5-8 хвилин і змити теплою водою. Якщо шкіра чутлива, то можна обійтися без масажу, а залишити на 3-5 хвилин. Після процедури слід нанести сироватку та крем.
Отже, пілінг може й має бути безпечним для шкіри. Використовуйте для цього м’яку й делікатну доглядову косметику з науково-обґрунтованою формулою.