• Одеські фехтувальники завоювали золото та бронзу на всеукраїнських змаганнях
17:00, 7 травня 2023 р.
Надійне джерело

Одеські фехтувальники завоювали золото та бронзу на всеукраїнських змаганнях

Вихованці одеської КДЮСШ №13 завоювали 4 медалі в 4-х видах програми V Всеукраїнської гімназіади з фехтування на шаблях, яка відбулася у Львові 2-5 травня.

Про це повідомили у НОК в Одеській області

Спортсмени Одеської області завоювали 2 золоті (дівчата) і 2 бронзові (хлопці): по 2 нагороди в особистому і командних турнірах.

Одеські фехтувальники завоювали золото та бронзу на всеукраїнських змаганнях , фото-1

В особистих турнірах медалі завоювали Анна Суворова, яка взяла золото, та Єгор Лисенко, який завоював бронзу.

В командному турнірі чемпіонками стали Анна Суворова, Марія Озаренко, Віра Горіна і Варвара Модронюк, бронзовими призерами – Нікіта Обухов, Єгор Лисенко тп Юрій Іванов.