![](https://s.048.ua/section/logo/upload/pers/4/logo.png?20250213)
09:20, 8 червня 2024 р.
Надійне джерело
В Одесі офіційно відкрили перший пляж для купання та оздоровлення, - ФОТО
![В Одесі офіційно відкрили перший пляж для купання та оздоровлення, ... В Одесі офіційно відкрили перший пляж для купання та оздоровлення, - ФОТО](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Одесі поступово відкриваються зони для купання та оздоровлення. Першим пляжем став "Калетон". Загалом планують відкрити близько 20 таких зон.
Про це повідоми голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
Він розповів, що відбулося спільне підписали з Командувачем оперативним стратегічним угрупованням військ "Одеса" наказу про доступ людей до моря. Вже від сьогодні відкрита перша зона - це пляж "Калетон".
"Список буде доповнюватися (по мірі проходження перевірок). Розраховуємо відкрити близько 20 пляжів в Одесі та районі, а також однієї лагуни в Ізмаїльському районі.
Під час повітряної тривоги, при виявленні підозрілих предметів, під час шторму від 2-х балів - перебування людей біля моря заборонено!", - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:18
Вчора
17:55
Вчора
Автосалони Одеси — де купити новий автомобіль у 2025 році?
Новини компаній
15:00
Вчора
14:55
Вчора
ТОП новини
Оголошення
11:01, 30 січня
09:14, 30 січня
15:58, 7 лютого
live comments feed...