
16:19, 4 серпня 2022 р.
В Одесі призначили представницю Уповноваженого із захисту державної мови на Півдні

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з Уповноваженим із захисту державної мови Тарасом Кремінем, який представив свого новопризначеного представника на Півдні.
Про це повідомили у пресслужбі Одеської ОВА.
Мовним омбудсменом на Півдні України стала депутат Одеської районної ради від "Європейської солідарності" Ярослава Вітко-Присяжнюк.
Сторони обговорили важливість дотримання мовного законодавства, зокрема Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
Йшлося і про розробку та затвердження регіональної програми популяризації та захисту української мови в Одеській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:34, 26 лютого
09:34, 26 лютого
09:34, 26 лютого
09:34, 26 лютого
live comments feed...