• Головна
  • Дитячі творчі колективи Одеси подарували свято родинам військових
14:09, 1 червня 2024 р.

Дитячі творчі колективи Одеси подарували свято родинам військових

Дитячі творчі колективи Одеси подарували свято родинам військових

Напередодні Дня захисту дітей одеські дитячі творчі колективи підготували святкову програму для родин військових.

Про це повідомили у міськраді.

Палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація» був наповнений щирими дитячими посмішками, різнокольоровими кульками, позитивними емоціями та словами подяки нашим героїчним захисникам і захисницям.

«Ми і надалі будуватимемо такі прекрасні палаци для дітей, будемо створювати комфортні умови в школах та дитячих садках. Ми робитимемо все, щоб прекрасні дитячі голоси звучали на різних сценах», - привітав учасників свята Труханов.

По завершенню концертної програми всіх дітей пригостили морозивом, а також подарували квитки в Одеський зоопарк і на атракціони.

Дитячі творчі колективи Одеси подарували свято родинам військових, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#одеса #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...