• Одеський рибалка здобув золото на чемпіонаті світу з коропової ловлі
14:04, 11 вересня

Одеський рибалка здобув золото на чемпіонаті світу з коропової ловлі

Одесит Владислав Суздальцев посів перше місце, випередивши збірну Англії та Угорщини.

Про це повідомили у міськраді.

З 4 по 7 вересня у Хорватії відбувся 24-й чемпіонат світу з коропової ловлі (carpfishing).

Збірну України представляли найкращі спортсмени за підсумками двох відбіркових етапів: чемпіонату та Кубка України 2024 року.

Національна збірна команда України посіла п’яте місце, але в особистому заліку Ігор Пацера та одесит Владислав Суздальцев вибороли перше місце, випередивши збірні Англії та Угорщини.

Під час змагань наші спортсмени зловили найбільшу рибу – вагою 14 кг 370 грамів. Їхній загальний здобуток також був найбільшим серед усіх команд.