• Головна
  • Схованка серед товару: як на Одещині перевізник намагався переправити чоловіків через кордон
15:25, Сьогодні

Схованка серед товару: як на Одещині перевізник намагався переправити чоловіків через кордон

Схованка серед товару: як на Одещині перевізник намагався переправити чоловіків через кордон

Поліціянти разом з прикордонниками затримали перевізника, який намагався незаконно переправити трьох військовозобов’язаних через кордон. Водій вантажівки був затриманий «на гарячому», а йому загрожує до семи років позбавлення волі за сприяння у незаконному переправленні осіб. Про це інформують у поліції.

Кілька днів тому вранці на автошляху Одеса – Рені правоохоронці зупинили вантажний мікроавтобус «Iveco» під керуванням одного з торгових представників і при обстеженні кузова виявили трьох чоловіків 24, 27 та 28 років з Одеської, Київської та Харківської областей, які ховалися серед транспортованого товару.

"Було з’ясовано, що водій, за попередньою домовленістю з невстановленою наразі особою, яка організувала незаконне переправлення військовозобов’язаних громадян за кордон, перевозив їх з Одеси до одного з сіл Білгород-Дністровського району. За вказівками організатора із визначеної ділянки пасажири повинні були самостійно перейти до сусідньої країни в обхід пунктів пропуску" - йдеться у повідомлені.

Перевізник мав отримати по 1000 гривень з кожного клієнта після прибуття до місця призначення, а от організатору вони надіслали по 7000 доларів одразу. Відносно чоловіків, які намагалися у незаконний спосіб покинути Україну, прикордонники склали протоколи за ч. 2 ст. 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і направили правопорушників до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення перевірки.

Поліцейські вилучили автівку у перевізника, а його самого затримали в порядку ст. 208 Кримінально процесуального кодексу України. Зібравши достатньо доказів, слідчі повідомили фігуранту про підозру у сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон України шляхом надання засобів, вчиненому за попередньою змовою групою осіб щодо кількох осіб. Цей злочин кваліфікується за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України й карається позбавленням волі на строк до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Наразі слідчі клопочуть про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кримінал #Одеса #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...